HAKKIMIZDA

ŞİRKET PROFİLİ

ADMTAX Partners Tüm Müşterilerine Kaliteli ve Hızlı Hizmet Sunmaktadır

ADM Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik, 1 Temmuz 2010 tarihinde, tecrübe ve uzmanlık isteyen konularda bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine üst düzeyde kaliteli muhasebe, mali müşavirlik,vergi ve denetim hizmetleri sunmak amacıyla, kurucumuz Abdullah Bayramoğlu tarafından kurulmuştur. Şirketimiz ticari faaliyetlerine Nisan 2017 yılından itibaren ADMTAX Partners Denetim ve Mali Müşavirlik Anonim Şirketi ünvanı ile devam etmektedir. Yıllar içinde biriken tecrübe ve gelişen portföyümüzle şirketimizin merkez ofisi dışında “Core Kurumsal Danışmanlık” şirketi bünyesinde İstanbul/Beşiktaş’ta, “Accounting Direct Plus” şirketi bünyesinde İngiltere/Londra’da ve “Credo Partners” şirketi bünyesinde KKTC/Lefkoşa’da da irtibat ofisleri bulunmaktadır.

Mesleğimiz gereği sunulan hizmetlerin kalitesi; uzmanlık derecesinde bilgi birikimi ve tecrübe ile doğru orantılıdır. ADMTAX Partners Mali Müşavirlik, şirketlerin ihtiyaçları olan vergi, ticaret, iş ve sosyal güvenlik hukuku gibi çalışma hayatını ilgilendiren tüm mevzuat ve uygulamaları hakkında her türlü gelişmeleri izleme ve en kısa sürede müşterilerine aktarabilme becerisine sahiptir. Söz konusu gelişmeler neticesinde müşterilerini bilgilendirmek, şirketlerin ihtiyaç ve problemleri hakkında ülke gerçeklerini göz önüne alarak öneriler sunmak, ticari planlamalar yoluyla onları yönlendirmek müşterilerine sunduğu hizmetlerin başında gelmektedir. Müşterilerimiz aynı zamanda dostlarımızdır. Dostlarımızın memnuniyeti en öncelikli görevimizdir.

BİZ KİMİZ

Kaliteli Hizmet Memnun Müşteri

Hızlı ve Etkin Çözüm Üreten

Global ve Teknolojik gelişmelerle birlikte yasal mevzuatları yakından takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hızlı ve etkin çözümler üretiyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Hizmetimizin kalitesini ve müşterimizin memnuniyetini ön planda tutma gayretindeki profesyonelleriz. İşimizdeki farkımız kişiye veya şirketlere özel, kalıcı çözümler üretmektir.

Kurucumuz & Yönetim Kurulu Başkanımız

1979 yılında Tokat-Zile’de dünyaya gelen Abdullah Bayramoğlu 1997 yılında İzmir Maliye Meslek Lisesinden, 2002 yılında ise İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümünden mezun olmuştur.

Kariyerine 1998 yılında Maliye Bakanlığı İstanbul Defterdarlığında Vergi Memuru olarak başlamıştır. 5 yıl süren kamu görevi sonrası istifa ederek ayrılmış, 2003 yılında Sigma Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. bünyesinde çalışmaya başlamıştır. Bu şirkette yaklaşık 4 yıl süren çalışma süresince birçok firmanın tam tasdik, denetim, muhasebe ve müşavirlik faaliyetlerinde bulunmuştur. 01.10.2006-01.06.2010 tarihleri arasında ise News Corporation iştiraki reklam sektöründe faaliyet gösteren News Outdoor Türkiye’de (Karma Outdoor) Muhasebe Müdürlüğü ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.

Haziran 2010 tarihinde ADM Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik adlı şirketi kurarak bireysel ticari faaliyetini başlatmıştır. Şirket, Nisan 2017 yılından itibaren ise ADMTAX Partners Denetim ve Mali Müşavirlik Anonim Şirketi ünvanını almış olup halen faaliyetine devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanına haizdir.

VİZYON VE MİSYONUMUZ

ADMTAX Partners Mali Müşavirlik ailesi olarak  titizlikle belirlediğimiz hedeflerimiz doğrultusunda müşterilerimize en kaliteli hizmeti tam zamanında sunarken operasyonel ve yönetimsel kararlarında onların nereye yöneleceklerine destek vererek kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemelerine yardımcı olmaktayız.

Vizyonumuz: Muhasebe ve Mali Müşavirlik sektöründeki uluslararası hizmet standartlarına ve mesleki mevzuata tam uyumlu, kayıt ve raporlama süreçlerini, gelişen yönetim teknikleri ile analiz edebilen güvenilirliği, hizmet kalitesi, çözüme odaklı hizmet anlayışı ile tercih edilen bir hizmet sunmaktır.

Misyonumuz: Her geçen gün gelişen ve değişen, ulusal ve uluslararası pazarlara açılan ülkemizde müşterilerimize uzmanlık alanımız olan vergi, mali müşavirlik, muhasebe ve SGK noktasında finansal çözümler ortaya koymak, beklentilerin ötesinde kaliteli ve artı değer katıcı bir unsur olarak firmanın temel taşlarından birisi haline gelmek ADMTAX Partners Mali Müşavirlik ailesi olarak temel prensibimizdir.

EKİBİMİZ

Farkımızı yaratan en önemli unsur da nitelikli insan kaynağımızdır. Varlığımızın ve devamlılığımızın güvencesinin müşterilerimiz olduğunu bilen ve bu anlayışı özümseyerek yaşamının bir parçası haline getiren etkin ve hızlı çözüm üreten bir ekibe sahibiz.

Serdar-Yozgatli-2

SERDAR YOZGATLI

Kıdemli Müdür

1964 yılı İstanbul doğumludur. İlk ve ortaöğrenimini tamamladıktan sonra Eyüp Ticaret Lisesi Muhasebe bölümünden mezun olmuştur. Birçok nitelikli eğitim kurumundan muhasebe ve finansman mevzuatı alanlarında eğitim ve sertifikalar almıştır. Meslek hayatı süresince çeşitli ticari alanlarda faaliyet gösteren şirketlerin muhasebe ve denetim konularında hizmet vermiş olup, uzun yıllar Muhasebe Müdürlüğü görevini yürütmüştür. 2012 yılından itibaren ADMTAX Partners A.Ş. bünyesinde çalışmaya başlamış olup şirketimizde halen kıdemli müdür olarak görevini sürdürmektedir. İki çocuk babasıdır.

DAHİLİ TLF: 120

Bize Ulaşın
Batuhan-Hakan-Durukan

BATUHAN HAKAN DURUKAN

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

1988 İstanbul doğumludur. İlk ve ortaöğretimini tamamladıktan sonra 2011 yılında Muğla Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde yükseköğrenimini tamamlamıştır. Meslek hayatına 2012 yılında ADMTAX Partners A.Ş bünyesinde başlamış olup şirketimizde görevini halen sürdürmektedir. 2014 yılından itibaren Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ünvanına haizdir.

DAHİLİ TLF: 119

Bize Ulaşın
Yeliz-Sarız

YELİZ DURUKAN

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

1990 İstanbul doğumludur. İlk ve ortaöğretimimi tamamladıktan sonra yükseköğreniminde Pamukkale Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılından itibaren ADMTAX Partners A.Ş. bünyesinde çalışmaktadır. 2019 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik unvanını almaya hak kazanmıştır.

DAHİLİ TLF: 117

Bize Ulaşın
Filiz-Tongur

FİLİZ TONGUR

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

1979 Aydın doğumludur. İlk ve ortaöğrenimini Aydın’da tamamladıktan sonra 1999 yılında Akdeniz Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde yüksek öğrenimini tamamlamıştır. Meslek hayatı boyunca çeşitli ticari alanlarda faaliyet gösteren şirketlerin muhasebe konularında hizmet vermiş olup, 2012 yılından bu yana ADMTAX Partners Denetim Mali Müşavirlik A.Ş. bünyesinde çalışmaktadır. 2015 yılından itibaren Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanına haizdir. İki çocuk annesidir.

Bize Ulaşın
Duygu-Bayramoglu

DUYGU BAYRAMOĞLU

Kurumsal İletişim Direktörü

1984 İstanbul doğumludur. İlk ve ortaöğretimini tamamladıktan sonra yükseköğrenimini İstanbul Üniversitesi Tarih bölümünde tamamlamıştır. Aynı üniversite de ikinci bir lisans eğitimi de almış olup Coğrafya bölümünden de mezun olmuştur. Yüksek Lisansını ise yine İstanbul Üniversitesi’nde Eğitim Bilimleri üzerine yapmıştır. 10 yılı aşkın süre ile birçok özel eğitim kurumunda öğretmenlik ve idarecilik yapmıştır. 2018 yılı itibariyle eğitimcilik kariyerine ek olarak ADMTAX Partners A.Ş bünyesinde kurumsal iletişim direktörlüğü görevini üstlenmiştir. Evli ve bir çocuk annesidir.

DAHİLİ TLF: 116

Bize Ulaşın
Serap-Gunduz

SERAP GÜNDÜZ

Muhasebe Uzmanı

1993 İstanbul doğumludur. İlk ve Ortaöğrenimini tamamladıktan sonra 2015 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde Yükseköğrenimini tamamlamıştır. 2015 yılından itibaren muhasebe alanında faaliyet gösteren firmalarda çalışmıştır. 2019 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik staj sınavını kazanmış olup, kariyerine ADMTAX Partners Mali Müşavirlik ve Denetim A.Ş’ de muhasebe uzmanı olarak devam etmektedir.

Bize Ulaşın
Bahar-Eda-Ermek

BAHAR EDA ERCAN

Muhasebe Uzmanı

1994 İstanbul doğumludur. 2013 yılında Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret bölümünden mezun olduktan sonra lisansını Ekonomi ve Finans bölümünde tamamlamıştır. Meslek hayatına 2019 Nisan ayında ADMTAX Partners Mali Müşavirlik ve Denetim A.Ş. bünyesinde başlamıştır.

Bize Ulaşın
emircan-muhammed-neyis-rs

EMİRCAN MUHAMMED NEYİŞ

Muhasebe Uzmanı

1998 İstanbul doğumludur. Bandırma 17 Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü mezunu olup 2020 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik stajı başlamıştır. 2021 Mart ayında Admtax Partners Mali Müşavirlik ve Denetim A.Ş bünyesine katılmıştır.

Bize Ulaşın
aslihan-yorulmaz

ASLIHAN YORULMAZ

Muhasebe Uzmanı

1994 Tokat doğumludur. Yükseköğrenimini Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İktisadi ve İdari bilimler Fakültesi Maliye Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Meslek hayatına 2021 Temmuz ayında ADMTAX Partners Mali Müşavirlik ve Denetim A.Ş. bünyesinde başlamıştır.

Bize Ulaşın
ali-burcin-onat

ALİ BURÇİN ONAT

İdari İşler Sorumlusu

1980 İstanbul doğumludur. 2019 Atatürk Üniversitesi Turizm ve Otel Yöneticiliği mezunu olup Ocak 2021 yılında ADMTAX Partners A.Ş bünyesine katılmıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Bize Ulaşın
erkan-vardarli

ERKAN VARDARLI

Ticaret Sicil İşlemleri Sorumlusu

1972 İstanbul doğumludur. Fatih Ticaret Lisesi Mezunu olup meslek hayatı boyunca birçok kurum ve kuruluşta çeşitli kademelerde çalışmıştır. Aralık 2021 tarihinde ADMTAX Partners A.Ş bünyesine katılmıştır.

Bize Ulaşın